O značce Dermacol

Česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Jeden z prvních krycích make-upů na světě vznikl v české laboratoři Dermacol. Už v šedesátých letech ho používaly hollywoodské hvězdy a Dermacol je i po padesáti letech synonymem pro dokonalý make-up nejen v České republice, ale po celém světě.

Náš příběh v čase

Naše filosofie

Přísné nároky na kvalitu

Dermacol je certifikovaný výrobce kosmetiky. Naše výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii.

Klinické testy

Účinnost kosmetiky testujeme na lidech. Proto můžeme s určitostí říct, že krémy proti vráskám opravdu fungují a že zpevňující krémy opravdu zpevňují. Klinické testy Dermacol výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské unie.

Good manufactur. practise

Výrobky Dermacol jsou vyráběny v souladu s požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:2000 pro správnou výrobu kosmetiky a kosmetických produktů.

Hypoalergenní výrobky

Naše výrobky testované na hypoalergenitu minimalizují riziko alergických reakcí a nežádoucích účinků.

Účinné látky

Dermacol výrobky obsahují inovativní účinné kosmetické složky a extrakty přírodního původu. Následujeme trend využití zdrojů přírodní krásy a v našich produktech najdete aktivní látky extrahované z chaluh, mořských řas, břečťanu, chrpy, mangoldu, kaštanu, plamatky zelné a mnohých dalších.

Žádné testy na zvířatech

Dermacol v souladu s legislativou EU netestuje své výrobky na zvířatech. Testování kosmetických výrobků na zvířatech je v EU zakázáno už od roku 2004.

Naše Dermacol mapa

Buďte v obraze

Nechte si zasílat informace o novinkách, slevách a akcích
nebo o aktuálním dění v Království krásy Dermacol