Dermacol partnerem

Dermacol dlouhodobě podporuje divadelní scény a Nadační fond Zdeňky Žádníkové.
S kosmetikou Dermacol vnášíme barvy a radost do českých a slovenských divadel a dětských nemocnic.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové


Nadační fond

Nadační fond Zdeňky Žádníkové už deset let realizuje projekt Pro dětský úsměv v nemocničních zařízeních a stará se o zkrášlení sterilních prostorů dětských oddělení a čekáren. Protože právě dětský úsměv je prvním krokem k vítězství nad nemocí. Zakoupením výrobků v prodejnách Dermacol či v našem e-shopu spolu s námi pomáháte i vy.

Více informací najdete na www.nfzz.cz

Národní divadlo, Praha


Národní divadlo

Národní divadlo je přední scénou České republiky. Je jedním ze symbolů národní identity a je nositelem národního kulturního dědictví. A protože základem divadla je make-up a základem make-upu je Dermacol, jsme to právě my, kdo stojí po boku nejvýznamnějších českých umělců. První make-up v prvním divadle České republiky, kde jsme v roce 2016 s úctou oslavili naše zlaté 50. výročí.

Více najdete na www.narodni-divadlo.cz

Hudební divadlo Karlín, Praha


Hudební divadlo Karlín

Už více než osm let jsme partnerem divadla a poskytujeme kosmetické zázemí pro tanečníky, herce i zpěváky. Hudební divadlo Karlín bylo původně prostorem pro cirkus, varieté a kabaret. V době německé okupace v něm účinkoval soubor Národního divadla a pojí se s ním jména klasiků Voskovce a Wericha. Dnes naši kosmetiku používají ve své šatně všechny tváře HDK.

Více najdete na www.hdk.cz

Divadlo Nová scéna, Bratislava

Divadlo Nová scéna

Dermacol je od roku 2017 partnerem divadla Nová scéna v Bratislavě, které se v současnosti profiluje zejména jako muzikálové divadlo, i když v repertoáru najdeme i činoherní tituly a představení pro děti. Legendární Make-up Cover, stejně jako další oblíbené produkty dekorativní a pleťové kosmetiky Dermacol se tak starají o krásu oblíbených slovenských herců a hereček.

 

Divadlo v Dlouhé

Buďte v obraze

Nechte si zasílat informace o novinkách, slevách a akcích
nebo o aktuálním dění v Království krásy Dermacol