Dermacol partnerem

Pomáhej krásou


Be Charity

Nejnovějším charitativním projektem je spolupráce s Bárou Nesvadbovou a jejím Nadačním fondem Be Charity. „Líbí se nám, že je Bára v přímém kontaktu s rodinami dětí, kterým vždy pomáhá adresně a sto procenty vybrané částky. Pomozte i vy a nakupte kosmetiku se srdíčkem“ vyzývá Věra Komárová, podle níž je projekt spojením významných žen, do kterého šly všechny bez nároků na honorář. Tváří kampaně se kromě Báry stala i Jitka Asterová s dcerou Annou Linhartovou a celou kampaň nafotila Anna Kovacic.
A jak to tedy funguje? Každý, kdo koupí výrobek značky Dermacol označený samolepkou s růžovým srdíčkem a nápisem Pomáhej krásou, tak může až padesáti korunami z jednoho prodaného kusu přispět na projekty pro postižené děti a jejich rodiče. Ve značkových obchodech a na webu Dermacol bude kosmetika v prodeji už na konci prázdnin, začátkem září se objeví v drogistických řetězcích.
Mezi dvanácti výrobky dekorativní kosmetiky označenými samolepkou jsou jak trvalky, tak novinky značky Dermacol určené pro líčení tváře, očí a rtů. K těm patří například paletka rozjasňovačů na tvář, dlouhotrvající krycí Longwear Cover make-up, aktivní podkladová báze pod make-up White magic, zvýrazňující automatická tužka na obočí Eyebrow Perfector, ale i nové odstíny populární voděodolné fixy Precise na oční linky, nová objemová a pečující řasenka Mega lash v obalu s růžovo-zlatou metalizací.
Mezi další společné aktivity patří například tvorba exkluzivního parfému Iluze, výtěžek jehož prodeje jde také ze sta procent na vybrané projekty, nebo například líčení na tradičním Be charity bazárku na dobrou věc či dražba unikátního litrového luxusního parfému na podzimním galavečeru.

Veselejší svět díky Dermacol


Nadační fond Zdeňky Žádníkové

Od roku 2015 je Dermacol generálním partnerem Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové. Společně zkrášlili a vybavili už řadu oddělení pro děti i dospělé v různých nemocnicích v České republice. „Našim cílem je rozveselit a zpříjemnit prostředí zdravotnických zařízení pro malé pacienty po celé republice,“ přibližuje Věra Komárová, jež je sama maminkou tří dětí. Spolupráce značky se sympatickou herečkou a čtyřnásobnou matkou Zdeňkou Žádníkovou začala už před dvanácti lety, kdy se herečka stala tváří kosmetické řady pro citlivou pleť. A toto spojenectví trvá dodnes. „Proměny se už dočkalo nespočet dětských ambulancí, nemocnic, čekáren, dětských JIP, lůžkových oddělení i azylových domů. Včetně Urgentního dětského příjmu v Nemocnici Motol, kde ročně ošetří až 30 000 dětí. Stranou ale nezůstala ani zařízení pro dospělé – nemocnice, LDN a domovy pro seniory,“ doplňuje Věra Komárová, která v pomoci potřebným našla další rozměr svojí práce. Díky podpoře česko-slovenské společnosti Dermacol teď fond poprvé rozšíří svoji působnost i do zahraničí: další nemocnicí s originální výzdobou bude Národní ústav dětských chorob v Bratislavě.

Pomoc po celý rok a celosvětově


NaDAČNÍ FOND HAPPY HEARTS

Dermacol spolupracuje také s nadačním fondem Happy Hearts modelky a filantropky Petry Němcové, která staví školy v zemích postižených katastrofou. „Byli jsme třeba při otevření nové školy v Nepálu. Znovu jsem si tam uvědomila, jak důležitý je i v nejsložitějších chvílích dětský úsměv a jak zásadní je pro osud všech dětí na světě jejich vzdělání,“ popisuje svou osobní zkušenost Věra Komárová. A dodává, součástí každého úspěchu by měla být vždy i cílená pomoc těm, kteří takové štěstí v životě nemají. "Díky podpoře zejména českých a slovenských dárců pomáháme prostřednictvím vzdělání měnit životy mnoha dětí a tím budoucích generací," potvrzuje ředitelka nadačního fondu Happy Hearts Karolína Bosáková. "Věříme, že investice do vzdělání je tou nejlepší investicí do budoucnosti," uvádí Bosáková. Jen v rámci tohoto jednoho konkrétního projektu zlepšila nadace Happy Hearts životní podmínky více než 1200 nepálských dětí.

Umění barev na scéně


Národní divadlo Praha

Kosmetika Dermacol podporuje i umění a vnáší barvy a radost do českých a slovenských divadel. „S láskou ke kráse měníme svět – a krása na scénu patří,“ říká Věra Komárová, úspěšná marketingová ředitelka, která po boku manžela Vladimíra, od roku 2003 nového majitele značky, pomohla vrátit známou českou značku Dermacol opět na výsluní. A díky šíři a kvalitě sortimentu ji dostala i na prkna, která „znamenají svět“. Rodinná společnost již řadu let zásobuje maskérnu Národního divadla v Praze a v Bratislavě, Divadla v Dlouhé či Hudebního divadla Karlín. Všude tam poskytuje Dermacol kompletní kosmetické zázemí pro slavné herce, tanečníky i zpěváky. „Například Hudební divadlo Karlín bylo původně prostorem pro cirkus, varieté a kabaret. V době německé okupace v něm účinkoval soubor Národního divadla a pojí se s ním jména klasiků Voskovce a Wericha. Dnes tu naši kosmetiku denně používají všechny tváře tohoto divadla a podobně zásobujeme i řadu dalších scén,“ popisuje činnost společnosti Dermacol Věra Komárová.

Když krása uzdravuje


POMOC DĚTEM

Dlouhodobě se Dermacol zapojuje do podpory Klokánků a centra Locika, které pomáhá dětem ohroženým domácím násilím.  Dárky Dermacol poskytuje i na akce Pražské organizace vozíčkářů, Sbírka Bílá pastelka a organizace Smáci, která pomáhá rodinám s dětmi postiženými nervosvalovými onemocněními. Mezi další projekty patří podpora albínů v Ghaně ve spolupráci s HateFree Culture, vojáků při výkonu služby pod záštitou Nadačního fondu Ozbrojených složek v ČR, aktivních žen na rodičovské dovolené pod vedením organizace M.arter, a lidí, kteří chtějí překročit svou trestní minulost spolupracující s centrem RUBIKON. Dermacol se zapojil do projektu Pomoz mi do života organizace Dejme šanci dětem, a udělal radost na táboře dobrovolníkům a dětem s autismem za podpory organizace Adam. Charitativní plesy zlínské pobočky Naděje, a organizace Stonožka Ostrava se mohly těšit ze spolupráce se společností Dermacol, a stejně tak organizace pro zrakově postižené Sportovní klub BSC Praha, a nezisková organizace EDA, která poskytuje ranou péči rodinám dětí se zrakovým a kombinovaným postižením.