17.02.2026
Mám ráda, že po použití mám pocit,že se rozmazluji a dělám pro sebe něco navíc. Je opravdu cítit ta péče, že pro sebe děláte něco navíc a zatím je to první retinolová péče, na kterou si moje plet velmi rychle zvykla, žádně přebytečné vysušování, alergicá reakce nula a když byla nouze,použila jsem noční krem i jako denní, a vubec se mi pod makeupem nedrolil apod. Opravdu doporučuji.
- Výborný krém i serum, jsem velmi příjemně převapena.
- Dobře se vstřebává
- nelepí
- nedrolí se pod makeupem
- prijemná parfumace
- není příliš mastny na dote,ale je cítít,že je plet vyživená